Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Grangette' - Francie (Poitou-Charentes), Barbezieux. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 110 m2. Pěkné a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na zahradu. Místnost na zavazadla. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení (extra). Terasa 25 m2, krytá, zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Grangette, Barbezieux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3165_116_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 110 m2. Pěkné a stylové zařízení: otevřený obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), koupelna a umyvadlo. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x malý dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup na zahradu. Místnost na zavazadla. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení (extra). Terasa 25 m2, krytá, zahrada, trávník. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný výhled na bazén, do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (3 auta). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:35
Mapa stránek ...