Ubytování ve Francii, Barbezieux (Poitou-Charentes) v rekreačním domě 'La Maison Monceny'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Maison Monceny, Barbezieux
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Barbezieux

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Francie, Poitou-Charentes, Barbezieux
Číslo objektu: FR3165.115.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3165_115_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.154,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: salón s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), otevřený krb, TV, video a stereo přehrávač. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup k bazénu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), umyvadlo a sprcha/WC. Koupelna/WC. E-topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let, dřevo (extra). Parkování (kryté). Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Condeon 8 km od Barbezieux: Starý, komfortní rodinný dům 'La Maison Monceny', obklopen poli. Mimo obec, 5 km od centra, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 500 m2 (není oplocena) s trávníkem, dvůr, bazén (9 x 5 m, hloubka 100 - 250 cm, 01.05.-30.09.) s vnitřními schůdky a alarmem. Terasa. Příjezd (přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Barbezieux:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Turistická informační kancelář se nachází v zámku Barbezieux. Za návštěvu jistě stojí: kostel a loď z 11. století, gotická brána z 12. století, zvonice z 15. století. Město je světově proslulé pro svůj koňak a výrobky Pineau. Kopcovitý reliéf a malé říčky poskytují relaxační atmosféru. Barbezieux je domovem Etienne Labrousse, zakladatele Ligy za lidská práva ('Ligue des droits de l'Homme'). Velká, klidná, kouzelná vesnice, 35 km od Angoul?me, 80 km severně od Bordeaux, 130 km od Limoges. V obci: supermarket, potraviny, řeznictví, pekařství, restaurace, bar.
informace pro letní ubytování
Rybaření (s povolením). Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Sopka Stromboli nedaleko Sicílie vybuchla
Sopka Stromboli na stejnojmenném italském ostrově nedaleko Sicílie dnes vybuchla, exploze byla podle agentury ANSA silnější než ta ze začátku července.

Image
Fageralm: sjezd od Vorderer Fager do údolí (Talabfahrt)
Sjezd po modré a červené sjezdovce od Vorderer Fager (1 790 m n.m.) až do údolí do Forstau (935 m n.m.)

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 12.12.2019 01:27
Mapa stránek ...