Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Tilleuls' - Francie (Poitou-Charentes), Aumagne. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, krbová kamna. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). E-topení, topení dřevem. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdar ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Tilleuls, Aumagne

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2475_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 180 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl, krbová kamna. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). E-topení, topení dřevem. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). K dispozici: pračka, sušička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 07:48
Mapa stránek ...