Ubytování ve Francii, Bury (Picardie) v rekreačním domě 'Manoir de Bury'. Toto ubytování je pro 20 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Manoir de Bury, Bury
★★★

Francie, Picardie, Bury

Francie, Picardie, Bury
Číslo objektu: FR1501.700.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1501_700_1/
Ubytování pro 20 osob, k dispozici je 12 pokojů z toho je 10 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 163.250,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
12-pokojový dům 800 m2 na 3 podlažích. Objekt vhodný pro 18 dospělý + 4 děti. Prostorné, částéčně zkosený, částéčně renovovaný v roce 2015, pěkné a stylové zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 100 m2. Vstup na zahradu. Salón 30 m2. Kuchyně 50 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu, k bazénu. WC zvlášť. Topení na naftu (extra), boiler (400 l). V horním patře: (přikré schodiště) 2x velký pokoj, v kazdem pokoji s 2x francouzským lužkem (200 cm), koupelna/bidet/WC a TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (180 cm), koupelna/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. WC zvlášť. Ve 2. patře: (přikré schodiště) 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x zkosený dětský pokoj 60 m2 s 4x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Koupelna, 2x koupelna/WC, WC zvlášť. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Bez výtahu. V téměř všech ložnicích TV. Kauce: Euro 1.500,-.
Informace o domě (rezidenci)
Bury 30 km od Beauvais: Panský dům 'Manoir de Bury', 2-podlažní, z 17. století, obklopen stromy. V centru obce Village de Bury, klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: park 1 ha (oplocený) s stromy, bazén hranatý, vyhřívaný (12 x 6 m, hloubka 250 - 250 cm, 01.06.-30.09., extra). Tenis, terasa, zahradní nábytek, gril. V domě: prádelna (extra). Výměna povlečení 1x týdně. Kuchař (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 100 m, pekárna 10 m, kavárna 100 m, centrum dostupné pěšky během 5 min. Golfové hřiště 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno, bez výtahu. Rezidence je hlídaná 24 hod. denně. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 23:28
Mapa stránek ...