Ubytování ve Francii, Meigné le Vicomte (Pays de la Loire) v rekreačním domě 'Meigne le Vicomte'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Meigne le Vicomte, Meigné le Vicomte
★★

Francie, Pays de la Loire, Meigné le Vicomte

Francie, Pays de la Loire, Meigné le Vicomte
Číslo objektu: FR2300.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2300_100_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.384,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV, plochá obrazovka, rádio, stereo přehrávač a DVD. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x zkosený pokoj, výška stropu 100 - 250 cm s 1x francouzským lužkem. E-topení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Meigne le Vicomte', rok výstavby 1800, renovovaný v roce 2005. V obci. Společné: zahrada (oplocená). K dispozici pouze pro Vás: pozemek 250 m2 (oplocený), parkovací místo u domu na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 4 km, potraviny 100 m, restaurace 4 km, bar, kavárna 100 m, autobusová zastávka 150 m, koupaliště 4 km. Golfové hřiště 15 km. Atrakce v blízkosti: Tours 50 km, Angers 67 km, Chateau d'Azay le Rideau 42 km, Abbaye de Fontevraud 43 km, Châteaux de La Loire. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Meigné le Vicomte:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 328 obyvatel, 39 km od Tours, 54 km od Le Mans, 57 km od Angers. V obci: potraviny, restaurace, bar, pamětihodnosti. Pozoruhodné jsou zámky na Loiře, z toho jeden Azay le Rideau 36 km.
informace pro letní ubytování
Vodní lyžování, kánoe. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.5.2019 12:15
Mapa stránek ...