Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Grand Cap' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon. Balkónový nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 621. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Grand Cap, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_40_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 27 m2 v 1. patře, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV a stereo přehrávač. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Balkon. Balkónový nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 621. Pozor prosím: maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 15:33
Mapa stránek ...