Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Kennedy' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Kennedy, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_236_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkónový nábytek. Výhled na moře. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:09
Mapa stránek ...