Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de la Côte Fleurie' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 103. Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de la Côte Fleurie, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_220_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 2. patře, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 103. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:57
Mapa stránek ...