Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Pré Verger' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), digitální TV. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). E-topení. Zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 37. Pozor pros ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Pré Verger, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_201_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), digitální TV. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). E-topení. Zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 37. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:43
Mapa stránek ...