Ubytování ve Francii, Villers sur mer (Normandie) v apartmánu 'Le Pré Verger'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Pré Verger, Villers sur mer
★★

Francie, Normandie, Villers sur mer

Francie, Normandie, Villers sur mer
Číslo objektu: FR1812.201.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_201_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.159,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (130 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (2 x 90 cm), digitální TV. 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm). E-topení. Zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička. Parkování č. 37. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační osada 'Le Pré Verger'. V obci 1.4 km od centra Villers-sur-Mer, 1.4 km od moře, 1.4 km plaz. Společné: dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), parkovací místo. Obchod 1.4 km, restaurace 1.4 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Cabourg, 13 km. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Villers sur mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé, rušné, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 205 km severo-západně od Paris, 42 km od Caen. V obci: obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, kasino, kino. K tomu: lékárna, lékař. Po dobu léta jsou nabízeny početné aktivity, jako na př.: volejbal. tenis, jezdectví, rybolov, hudební festival 'Sable Show'..
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 3 km, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. 50 km turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2018 21:08
Mapa stránek ...