Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Deauville' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), sprcha/WC. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). E-topení. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Deauville, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_150_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 24 m2 v 3. patře, severozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), sprcha/WC. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). E-topení. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 08:44
Mapa stránek ...