Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Deauville Plage 1' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 'Deauville Plage 1', 2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Deauville Plage 1, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_150_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Deauville Plage 1', 2-pokojový byt 24 m2 v 1. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), koupelna/WC. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). E-topení. Balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:55
Mapa stránek ...