Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Deauville' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 23 m2 v 5. patře, jihozápadní orientace. Úplně renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malý salón. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Deauville, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_150_24/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 23 m2 v 5. patře, jihozápadní orientace. Úplně renovovaný v roce 2012: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Malý salón. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Malý balkon. Výhled na krajinu. K dispozici: žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:43
Mapa stránek ...