Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'L'Estran' - Francie (Normandie), Villers sur mer. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový řadový dům 140 m2 na 3 podlažích, severozápadní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), elektrické rolety. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s TV a elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, elektrické rolety. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským l ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu L'Estran, Villers sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1812_102_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový řadový dům 140 m2 na 3 podlažích, severozápadní orientace. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka), elektrické rolety. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm), elektrické rolety. Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s TV a elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl, elektrické rolety. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování. Pozor prosím: 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. ,ro informaci: oba jednolůžkové pokoje v přízemí se vstupem na dvůr. Pokoj s koupelnou ve 2. patře má výhled do dálky a na moře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.11.2017 02:53
Mapa stránek ...