Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Tour' - Francie (Normandie), Thury Harcourt. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 60 m2. Malý obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosený průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj, nízká výška dveřního rámu 110 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 12 m2, altán 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: TV jen FR, EN. P ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Tour, Thury Harcourt

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1825_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Malý obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosený průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj, nízká výška dveřního rámu 110 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 12 m2, altán 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: TV jen FR, EN. Prosím pozor: vstup do dvoulůžkového pokoje je malými dveřmi z menší ložnice.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:03
Mapa stránek ...