Ubytování ve Francii, Thury Harcourt (Normandie) v rekreačním domě 'La Tour'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Tour, Thury Harcourt
★★

Francie, Normandie, Thury Harcourt

Francie, Normandie, Thury Harcourt
Číslo objektu: FR1825.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1825_100_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.597,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 60 m2. Malý obývací pokoj/jídelna s krbová kamna, jídelní stůl a TV. Vstup na terasu. Malý kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosený průchozí pokoj s 1x lůžko (90 cm). 1x pokoj, nízká výška dveřního rámu 110 cm s 1x francouzským lužkem (140 cm). E-topení. Terasa 12 m2, altán 10 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (2 auta). Pozor prosím: TV jen FR, EN. Prosím pozor: vstup do dvoulůžkového pokoje je malými dveřmi z menší ložnice.
Informace o domě (rezidenci)
Boulon 11 km od Thury Harcourt: Rodinný dům 'La Tour', obklopen stromy. V obci, klidná poloha, 30 km od moře, 30 km plaz, na ulici. K dispozici pouze pro Vás: pěkná, udržovaná zahrada 700 m2 (oplocená) s trávníkem a květinami, parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 3 km, supermarket 5 km, restaurace 7 km, písečná pláž 30 km, koupaliště 7 km. Golfové hřiště 8 km, tenis 8 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Caen 26 km, Douvres 45 km, Houlgate 65 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Nevhodné pro děti do 6 let. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Thury Harcourt:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Kouzelná vesnice, na řehu řeky (28 km jižně od Caen. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Kánoe. Turistické cesty.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 13:15
Mapa stránek ...