Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Chouette' - Francie (Normandie), Sourdeval. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2014, komfortní zařízení: vstup s umyvadlo a WC zvlášť. Obývací pokoj s TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo, sprcha/WC a rádio. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. 2x terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na kraji ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Chouette, Sourdeval

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1911_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 100 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2014, komfortní zařízení: vstup s umyvadlo a WC zvlášť. Obývací pokoj s TV-satelit, rádio a DVD. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na terasu. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), umyvadlo, sprcha/WC a rádio. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Plynové topení. 2x terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen EN, FR.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2018 12:34
Mapa stránek ...