Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Grange' - Francie (Normandie), Sourdeval. Jedná se o ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. 7-pokojový dům 360 m2 na 3 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. Velká, otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x pokoj ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Grange, Sourdeval

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1911_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 360 m2 na 3 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. Velká, otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 09:56
Mapa stránek ...