Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Moulin de la Republique' - Francie (Normandie), Sourdeval. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 162 m2 na 3 podlažích. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), plynové topení. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: otevřený obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Výhled na řeku. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Moulin de la Republique, Sourdeval

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1911_104_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 162 m2 na 3 podlažích. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm), plynové topení. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: otevřený obývací pokoj/jídelna s otevřený krb, jídelní stůl a CD. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Ve 2. patře: 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). WC zvlášť. Výhled na řeku. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka, dřevo (extra). Parkování (2 auta). Ubytování je na třech podlažích, komfortně zařízené v tradičním stylu a vkusně vybavené. Ve spodním patře je ložnice s dvoulůžkem, koupelna a samostatné WC. Prostorné atraktivní střední patřo s dubovými trámy má posezení s velkým otevřeným krbem s kamny na dřevo, pohodlnými pohovkami a křesly. K dispozici je vyvýšená jídelní část s dlouhým dřevěným stolem a židlemi. Kuchyňský kout s centrálním pracovním prostorem, plynovým sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a pračkou. Horní patro se dvěmi trámovými dvoulůžkovými pokoji a samostatné WC s umyvadlem. Ústřední topení může být zajištěno kamny na dřevo a podlahovým vytápěním v přízemí. Elektřina je v ceně do 60 kW za týden. Ložní prádlo a ručníky k dispozici za příplatek splatný na místě. Dětská postýlka k dispozici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.9.2017 10:46
Mapa stránek ...