Ubytování ve Francii, Saint-Pair-sur-Mer (Normandie) v rekreačním domě 'La Gicqueli?re'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Gicqueli?re, Saint-Pair-sur-Mer
★★★

Francie, Normandie, Saint-Pair-sur-Mer

Francie, Normandie, Saint-Pair-sur-Mer
Číslo objektu: FR1843.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1843_100_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 32.388,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 290 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Renovovaný v roce 2012, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 89 m2 s krbová kamna. Vstup na zahradu, na terasu, jižní orientace. Salón s 1x pohovka pro 2 osoby (130 cm), otevřený krb. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka) s bar. Sprcha/WC, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Koupelna, WC zvlášť. Ve 2. patře: 1x zkosený velký pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), koupelna/sprcha a dvojumyvadlo. WC zvlášť. Velká zahrada 300 m2. Lehátka (5x). K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, dřevo (zdarma). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Saint Pair sur Mer 7 km od Granville: Rodinný dům 'La Gicqueli?re', 3-podlažní, rok výstavby 1900, renovovaný v roce 2012, obklopen stromy a poli. Mimo obec, 2 km od centra Saint Pair sur Mer, 2.5 km od moře, 2.5 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 300 m2 (oplocená) květinami a stromy, louka k odpočinku 3'000 m2. Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka), parkovací místo (5 x) na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, nádraží 7 km, písečná pláž 'Kairon, labellisée Pavillon Bleu' 2.5 km, koupaliště 6 km, termální bazén 7 km. Golfové hřiště 10 km, škola plachtění 3 km, tenis 2 km, jízdárna 2 km. Atrakce v blízkosti: Baie du Mont St Michel 2.5 km, Iles Chausey 17 km, Parc Accrobranches 18 km, Zoo 21 km, Plages du débarquement 95 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Saint-Pair-sur-Mer:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 3'842 obyvatel, na severozápadě regionu, v pěkném prostředí, 7 km jižně od Granville. Saint Pair 2 km: potraviny, řeznictví, pekařství, pošta, banka, restaurace. K tomu: lékárna 2 km, lékař 2 km. Mont Saint Michel, 45 km. Doprava letadlem: letiště Carpiquet (CFR), 103 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:26
Mapa stránek ...