Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Domaine de la Baie du Mont' - Francie (Normandie), Pontorson. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. 6-pokojový selský dům 250 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2015, velmi pěkné a moderní zařízení: velká jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s bar. Vstup na zahradu. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Domaine de la Baie du Mont, Pontorson

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1975_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový selský dům 250 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2015, velmi pěkné a moderní zařízení: velká jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s bar. Vstup na zahradu. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a vířivou vanou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), koupelna/sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 07:56
Mapa stránek ...