Ubytování ve Francii, Pontorson (Normandie) v rekreačním domě 'Le Domaine de la Baie du Mont'. Toto ubytování je pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Domaine de la Baie du Mont, Pontorson
★★★★

Francie, Normandie, Pontorson

Francie, Normandie, Pontorson
Číslo objektu: FR1975.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1975_100_1/
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho je 5 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 91.035,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový selský dům 250 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, úplně renovovaný v roce 2015, velmi pěkné a moderní zařízení: velká jídelna. Vstup na zahradu, na terasu. Obývací pokoj s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 3 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov) s bar. Vstup na zahradu. WC zvlášť. V horním patře: 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC a vířivou vanou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm, v délce 200 cm), koupelna/sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký dům.
Informace o domě (rezidenci)
Servon 10 km od Pontorson: Velmi velmi pěkný selský dům 'Le Domaine de la Baie du Mont', renovovaný v roce 2015, obklopen poli. Klidná poloha, 7 km od moře, 39 km plaz, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: velká, udržovaná zahrada 1'500 m2 (oplocená) s trávníkem a rostlinami, krytý bazén hranatý, vyhřívaný (5 x 12 m, 60 m2, hloubka 80 - 160 cm, 01.01.-31.12.) s roletami. Domek u bazénu s lednicí, sprchou a WC, terasa, zahradní nábytek. V domě: klimatizace, pračka, sušička. Parkovací místo. Supermarket 10 km, restaurace 5 km, pekárna 2 km, trajekt 'Saint Malo' 40 km, písečná pláž 'Cancale' 39 km, koupaliště 20 km, termální bazén 'Les Thermes de Saint Malo' 40 km. Golfové hřiště (18 jamek) 33 km, tenis 13 km, tenisová hala 13 km, jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Le Mont Saint Michel 10 km, Gen?ts: pour la traversée de la Baie 33 km, Dol de Bretagne 30 km, Le Mont Dol 30 km, Cancale 39 km, Saint Malo 40 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 09:53
Mapa stránek ...