Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Maison Pavia' - Francie (Normandie), Pont d'Ouilly. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, zahrada 620 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Maison Pavia, Pont d'Ouilly

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1860_100_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, zahrada 620 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 04:20
Mapa stránek ...