Ubytování ve Francii, Pont d'Ouilly (Normandie) v rekreačním domě 'Maison Pavia'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Maison Pavia, Pont d'Ouilly
★★

Francie, Normandie, Pont d'Ouilly

Francie, Normandie, Pont d'Ouilly
Číslo objektu: FR1860.100.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1860_100_2/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.952,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům. Obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Otevřená kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa, zahrada 620 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Parkování, garáž. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Saint Pierre du regard 13 km od Pont d'Ouilly: Pěkný rodinný dům 'Maison Pavia'. V obci 1 km od centra Saint pierre du regard, klidná poloha, 66 km od moře, 66 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 620 m2 (oplocená) květinami a stromy. Terasa, parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, pekárna 1 km, nádraží 'Flers' 12 km, písečná pláž 'Ouistreham' 66 km, koupaliště 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 9 km, minigolf 12 km. Atrakce v blízkosti: Canöé ? Clécy 12 km, Pédalo ? Clécy 12 km, Via Ferrata ? Clécy 12 km, Tyrolienne ? Clécy 12 km. Turistické oblasti Suisse normande 12 km, Clécy 12 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.2.2018 02:24
Mapa stránek ...