Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Village de Gîtes du Mont St Michel' - Francie (Normandie), Moidrey. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojov 'Petit Gîte Mont St Michel (3/4Pers)' dům pro 4 osob, 30 m2, v přízemí, útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x sklápěcí skríňové lůžko.Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka.Sprcha/WC.Další zařízení.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Village de Gîtes du Mont St Michel, Moidrey

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2695_2_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov 'Petit Gîte Mont St Michel (3/4Pers)' dům pro 4 osob, 30 m2, v přízemí, útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x sklápěcí skríňové lůžko.Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka.Sprcha/WC.Další zařízení.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 23:48
Mapa stránek ...