Ubytování ve Francii, Moidrey (Normandie) v apartmánu 'Village de Gîtes du Mont St Michel'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Village de Gîtes du Mont St Michel, Moidrey
★★

Francie, Normandie, Moidrey

Francie, Normandie, Moidrey
Číslo objektu: FR2695.2.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2695_2_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.769,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov 'Petit Gîte Mont St Michel (3/4Pers)' dům pro 4 osob, 30 m2, v přízemí, útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x sklápěcí skríňové lůžko.Ložnice s 2x postele.Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba a myčka.Sprcha/WC.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Nový, malý, útulný rekreační zařízení 'Village de Gîtes du Mont St Michel', renovovaný v roce 2014, obklopen stromy.Zařízení domu: whirlpool, sauna (ke spoluužívání), pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Pontorson (3km), klidná poloha v zeleni, u potoka.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), krytý bazén (délka 12 m x šířka 6 m, otevřeno od 24.01. do 31 .12.), dětské hřiště (ke spoluužívání), tenis (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), ohniště (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 3 km, potraviny 2 km, supermarket 3 km, restaurace 2 km, písečná pláž 45 km, jízdárna 500 m.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 04:04
Mapa stránek ...