Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'L'Hermiti?re' - Francie (Normandie), Lisieux. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový selský dům 117 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, starožitné zařízení se dřevem: velký salón 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), otevřený krb, TV, plochá obrazovka a CD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj 12 m2 s 1x francouzským ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě L'Hermiti?re, Lisieux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1831_103_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový selský dům 117 m2 na 2 podlažích. Prostorné a světlé, starožitné zařízení se dřevem: velký salón 35 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), otevřený krb, TV, plochá obrazovka a CD. Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). Vstup na zahradu, na terasu, k bazénu. Obytná kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x zkosený pokoj 25 m2 s 2x lůžko (90 cm). E-topení. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Pěkný panoramatický výhled do údolí. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let, dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 06:53
Mapa stránek ...