Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Frégates' - Francie (Normandie), Houlgate. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Frégates, Houlgate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1805_350_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 3. patře, jižní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/WC. E-topení. Malý balkon. Balkónový nábytek. K dispozici: žehlička. Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 13:20
Mapa stránek ...