Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Caravelles' - Francie (Normandie), Houlgate. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 51 m2, v přízemí, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), video, CD a elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, zahrada 65 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Caravelles, Houlgate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1805_245_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 51 m2, v přízemí, západní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), video, CD a elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), elektrické rolety. Vstup na zahradu, na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Terasa, zahrada 65 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 156. Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:31
Mapa stránek ...