Ubytování ve Francii, Houlgate (Normandie) v apartmánu 'La Cour du Moulin'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Cour du Moulin, Houlgate
★★

Francie, Normandie, Houlgate

Francie, Normandie, Houlgate
Číslo objektu: FR1805.102.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1805_102_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.590,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 37 m2 v 2. patře. Zkosený: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (malá trouba, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2. Balkónový nábytek. Velmi pěkný výhled do údolí a na bazén. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'La Cour du Moulin'. Mimo obec, 2 km od centra Houlgate, klidná poloha ve svahu, 1.8 km od moře, 1.8 km plaz. Společné: bazén vyhřívaný (hloubka 50 - 190 cm, 15.06.-30.09.). Domek u bazénu s sprchou a WC, tenis, parkovací místo. Obchod 1.5 km, restaurace 1.5 km. Golfové hřiště 400 m. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Cabourg, 5 km. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Houlgate:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Kulturní vystoupení: 'l'été musical' (hudební léto) a koncerty. Staré letovisko s 1'908 obyvatel, na severovýchodě regionu přímo u moře, 219 km severo-západně od Paris, 35 km od Caen. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, kasino, kino. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty, horolezectví.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.1.2019 16:58
Mapa stránek ...