Ubytování ve Francii, Grandcamp-Maisy (Normandie) v apartmánu 'les Isles de Sola Grandcamp / T3'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu les Isles de Sola Grandcamp / T3, Grandcamp-Maisy
★★★

Francie, Normandie, Grandcamp-Maisy

Francie, Normandie, Grandcamp-Maisy
Číslo objektu: FR1854.3.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1854_3_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.667,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt pro 6 osob, 50 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Moderní, útulný rezidence 'les Isles de Sola Grandcamp / T3', renovovaný.Pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru, na pláži.Okolí domu: koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 10 m x šířka 8 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, písečná pláž 100 m, golfové hřiště 24 km, jízdárna 3 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 17:50
Mapa stránek ...