Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'les Isles de Sola Grandcamp / T3' - Francie (Normandie), Grandcamp-Maisy. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojov byt pro 6 osob, 50 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu les Isles de Sola Grandcamp / T3, Grandcamp-Maisy

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1854_3_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojov byt pro 6 osob, 50 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 2 lůžka nad sebou.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 11:13
Mapa stránek ...