Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'les Isles de Sola Grandcamp / T2' - Francie (Normandie), Grandcamp-Maisy. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojov byt pro 4 osob, 30 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu les Isles de Sola Grandcamp / T2, Grandcamp-Maisy

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1854_2_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojov byt pro 4 osob, 30 m2, moderní a útulné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka pro 2 osoby.Ložnice s 1x dvoulůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák a mikrovlnka. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:30
Mapa stránek ...