Ubytování ve Francii, Grandcamp-Maisy (Normandie) v apartmánu 'Les Isles de Sola Grancamp studio'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Isles de Sola Grancamp studio, Grandcamp-Maisy
★★★

Francie, Normandie, Grandcamp-Maisy

Francie, Normandie, Grandcamp-Maisy
Číslo objektu: FR1854.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1854_1_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 10.653,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt pro 2 osob, 30 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
Informace o domě (rezidenci)
Útulný rezidence 'Les Isles de Sola Grancamp studio', renovovaný.Pračka (ke spoluužívání, extra), sušička (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně.Poloha: v centru, na pláži.Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 10 m x šířka 8 m, otevřeno od 01.05. do 30 .09.).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 2 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, písečná pláž 100 m, golfové hřiště 24 km, jízdárna 3 km.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:06
Mapa stránek ...