Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Isles de Sola Grancamp studio' - Francie (Normandie), Grandcamp-Maisy. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojov byt pro 2 osob, 30 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Isles de Sola Grancamp studio, Grandcamp-Maisy

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1854_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt pro 2 osob, 30 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit a jídelní kout. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1x pohovka.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, jídelní kout a lednicí. Jídlo: snídaně (extra).Sprcha/WC.Další zařízení: telefon (jen příchozí hovory), vysoušeč vlasů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:25
Mapa stránek ...