Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Pleine Mer' - Francie (Normandie), Fécamp. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna 14 m2 s TV, plochá obrazovka a elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení, topení na naftu. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Pleine Mer, Fécamp

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1600_101_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna 14 m2 s TV, plochá obrazovka a elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení, topení na naftu. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 11:54
Mapa stránek ...