Ubytování ve Francii, Fécamp (Normandie) v apartmánu 'Pleine Mer'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Pleine Mer, Fécamp
★★

Francie, Normandie, Fécamp

Francie, Normandie, Fécamp
Číslo objektu: FR1600.101.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1600_101_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 6.834,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna 14 m2 s TV, plochá obrazovka a elektrické rolety. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a elektrické rolety. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení, topení na naftu. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování.
Informace o domě (rezidenci)
St Pierre en Port 10 km od Fécamp: Bytový dům 'Pleine Mer', 3-podlažní. Mimo obec, 50 m od moře, nutno přejít silnici. Obchod, potraviny, restaurace 800 m, kamenitá pláž, skalnatá pláž 50 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Fécamp:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město s 22'000 obyvatel, 200 km severo-západně od Paris, 78 km od Rouen, 42 km od Havre. Veškeré služby v místě. Fécamp je bývalé hlavní město vévodství Normandie. V místě: bohatý zábavní program. V okolí jsou malé vesnice u moře: Etretat 25 km (strmé pobřeží, golfové hřiště), Yport, St Pierre en Port, Les Petites Dalles písečná pláž 8 km. Casino v Fecamp a Etretat.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 11:53
Mapa stránek ...