Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Léon Tellier' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s verandou s otevřený krb, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. Vstup na zahradu, na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm), koupelna. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený velký pokoj se závěsem s 4x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Terasa, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pra ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Léon Tellier, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_560_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s verandou s otevřený krb, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. Vstup na zahradu, na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm), koupelna. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený velký pokoj se závěsem s 4x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Terasa, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů, nekuřácký byt. Dřevo není k dispozici. Koupelna v horním podlaží je zkosená.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2017 13:49
Mapa stránek ...