Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville (Normandie) v rekreačním domě 'Léon Tellier'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Léon Tellier, Deauville-Trouville
★★★

Francie, Normandie, Deauville-Trouville

Francie, Normandie, Deauville-Trouville
Číslo objektu: FR1804.560.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_560_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 20.098,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Velký obývací pokoj/jídelna s verandou s otevřený krb, jídelní stůl a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. Vstup na zahradu, na terasu. WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžko (180 cm), koupelna. WC zvlášť. V horním patře: 1x zkosený velký pokoj se závěsem s 4x lůžko (90 cm). Koupelna/WC. Terasa, zahrada 400 m2. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů, nekuřácký byt. Dřevo není k dispozici. Koupelna v horním podlaží je zkosená.
Informace o domě (rezidenci)
Trouville sur Mer: Rodinný dům 'Léon Tellier', 3-podlažní. V obci 600 m od centra Trouville-sur-Mer, na kopci, 2 km od moře. Obchod 600 m, supermarket 2 km, restaurace 600 m, nádraží 'Deauville-Trouville' 900 m, písečná pláž 2 km. Sportovní přístav 600 m, golfové hřiště 4.6 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě Deauville.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Deauville-Trouville:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Deauville jako nejbližší pláž z Paříže je známým víkendovým rekreačním resortem. Deauville nabízí krásnou pláž, pobřeží 'les planches' a také řadu důležitých akcí: filmový festival 'Festival du Film Américain', který se koná od roku 1975 a sjíždí se na něj řada amerických filmových herců a filmový festival 'Festival du Film Asiatique od roku 1999, známé závody koní celoročně, jako je polo šampionát s nejlepšími hráči světa a Mezinárodní jezdecká soutěž 'Grand National horse jumping competitionu'. Další kulturní akce v Deauville: Dámské fórum pro ekonomiku a společnost od roku 2005 a Omnivore festival jídla od roku 2008. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 200 km severo-západně od Paris, 52 km od Caen. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, kino, termální koupaliště, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, mírný sklon dolů, vhodné pro děti. Sportovní přístav. Škola plachtění. Tenis, golfové hřiště, Saint Arnoult 2 km. Minigolf. Rajtování. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.9.2017 11:51
Mapa stránek ...