Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Domaine de Clairefontaine' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Balkon 5 m2, západní orientace balkon 2 m2, západní orientace, západní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Domaine de Clairefontaine, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_295_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Parketové podlahy. Balkon 5 m2, západní orientace balkon 2 m2, západní orientace, západní orientace. Balkónový nábytek. Pěkný výhled do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.1.2019 09:43
Mapa stránek ...