Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Ecores' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Světlé, úplně renovovaný v roce 2017, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka), CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Pěkný výhled do dálky na město a na řeku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovi ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Ecores, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_282_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2, v přízemí. Světlé, úplně renovovaný v roce 2017, moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm), TV (plochá obrazovka), CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. Pěkný výhled do dálky na město a na řeku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 07:07
Mapa stránek ...