Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vallon 2' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2, severní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vallon 2, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_280_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 2. patře. Vstup. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2, severní orientace. Balkónový nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 22:36
Mapa stránek ...