Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'de p?cheur' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 29 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) salón s TV (plochá obrazovka). Ve 2. patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům, bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu de p?cheur, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_279_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 29 m2 na 3 podlažích, jižní orientace. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) salón s TV (plochá obrazovka). Ve 2. patře: (přikré schodiště) 1x zkosený pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký dům, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 08:01
Mapa stránek ...