Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Villa Morny' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 81 m2 na 2 podlažích. Vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: otevřená kancelář. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kry ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Villa Morny, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_277_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 81 m2 na 2 podlažích. Vkusné zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Kuchyňský kout (trouba, 3 indukční varná deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: otevřená kancelář. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 20 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt, parkoviště jen pro malá auta.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 27.4.2018 02:52
Mapa stránek ...