Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cigognes' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 53 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x otevřený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/WC, dvojumyvadlo. Balkon 7 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cigognes, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_275_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 53 m2 na 2 podlažích v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (160 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon, jižní orientace. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). V horním patře: 1x otevřený pokoj s 2x lůžko (90 cm). Koupelna/WC, dvojumyvadlo. Balkon 7 m2. Balkónový nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 04:19
Mapa stránek ...