Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Marinas' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 na 3 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vstup. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). V horním patře: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Balkon 7 m2. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [ ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Marinas, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_273_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 na 3 podlažích v 2. patře. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 2 děti. Vstup. Sprcha, WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). 1x dětský pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). V horním patře: obývací pokoj/jídelna s panoramatickým oknem s TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Vstup na balkon, západní orientace. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Balkon 7 m2. Pěkný výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.12.2018 17:07
Mapa stránek ...