Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Sourcins' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, zahrada. Zahr ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Sourcins, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_271_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: vstup. Obývací pokoj/jídelna s jídelní stůl a TV (plochá obrazovka). Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). Koupelna, WC zvlášť. Terasa, zahrada. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře a na krajinu. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 19:34
Mapa stránek ...