Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Mustang' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Mustang, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_269_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). Otevřená kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Balkon 3 m2, jižní orientace a východní orientace. Balkónový nábytek. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.9.2018 15:49
Mapa stránek ...