Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Bonsecours' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dvouposchoďový apartmán 30 m2, ve zvýšeném přízemí. Malý obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x pohovka (60 cm, v délce 180 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha. E-topení. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Bonsecours, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_266_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dvouposchoďový apartmán 30 m2, ve zvýšeném přízemí. Malý obývací pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x pohovka (60 cm, v délce 180 cm), 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Sprcha. E-topení. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt, bez parkovišté. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.3.2019 03:24
Mapa stránek ...