Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Victor Hugo' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 18 m2. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), rádio. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, severní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Victor Hugo, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_264_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 18 m2. Velmi jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 2x lůžko (90 cm), jídelní kout a TV (plochá obrazovka), rádio. Kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 4 m2, severní orientace. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt, bez parkovišté.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.9.2018 21:23
Mapa stránek ...